Kontenery biurowe

ABC Simple Solutions > Kontenery biurowe
Image

Kontenery biurowe
wynajem Poznań

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kontenery biurowe na wynajem. Pod Poznaniem znajduje się nasza siedziba, więc to przede wszystkim w tym mieście i jego okolicach świadczymy swoje usługi. Posiadane przez nas kontenery świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, w jakim pojawia się potrzeba natychmiastowego utworzenia zaplecza socjalnego bądź biurowego. Mogą one pełnić na przykład funkcję tymczasowych sklepów lub punktów obsługi klienta. Co więcej, często używane są jako przenośne biura, potrzebne na przykład przy organizowaniu różnorodnych wydarzeń jednorazowych lub cyklicznych. Niejednokrotnie z naszych usług korzystają także firmy budowlane, które mogą zapewnić sobie w ten sposób zaplecze socjalne podczas prowadzenia prac w danym miejscu.

Swoim klientom zapewniamy kompleksową obsługę - nie tylko wynajmujemy, ale również transportujemy i rozładowujemy nasze kontenery biurowe w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala w krótkim czasie i atrakcyjnej cenie uzyskać potrzebną przestrzeń. Dużą zaletą tych konstrukcji jest z pewnością ich mobilność - w razie potrzeby, można bez większych trudności przenieść je w inne miejsce.

Image
Wynajmowane przez nas kontenery biurowe tworzone są na bazie profili stalowych i posiadają odpowiednie kieszenie na wózek widłowy. Zapewniają one również świetną izolację akustyczną i termiczną, co pozwala zagwarantować Państwa kadrze odpowiednie warunki pracy. Co więcej, mogą zostać wzbogacone o wszystkie niezbędne instalacje – grzewczą lub elektryczną, a także o wyposażenie meblowe.
Nasze kontenery dostępne są od zaraz, więc doskonale sprawdzą się również w nagłych przypadkach. Można wybierać spośród różnorodnych wariantów, aby każda firma znalazła taką wersję, która najpełniej wpisze się w dane oczekiwania i zapotrzebowania. Mogą Państwo zdecydować o indywidualnym rozmieszczeniu pomieszczeń, a także o formie przeszklenia, zapewniającej właściwe naświetlenie. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu!