Kontenery socjalne

ABC Simple Solutions > Kontenery socjalne
Image

Kontenery socjalne
wynajem Poznań

Nasza oferta uwzględnia funkcjonalne kontenery socjalne na wynajem spod Poznania. Z naszej siedziby dostarczamy je do klientów w całej Polsce, korzystając ze specjalistycznych samochodów ciężarowych, które obsługiwane są przez certyfikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Przenośne budynki trafiają przede wszystkim do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i wymagających pomocy społecznej, ale także na place budowy i do dużych zakładów przemysłowych, gdzie służą jako tymczasowe mieszkania pracownicze.

Kontenery socjalne naszej produkcji przeznaczone są do długotrwałego użytku, dlatego zostały wykonane z trwałych materiałów oraz zastosowano w nich sprawdzone rozwiązania z zakresu termoizolacji czy odporności na działanie warunków atmosferycznych. Szczelne okna PVC, które się w nich znajdują, cechują się dużą szczelnością, wobec czego nie przepuszczają hałasu ani chłodu. Nasze konstrukcje są wykorzystywane jako schronienie dla ludzi, stąd też spełniają one szereg standardów bezpieczeństwa oraz norm budowlanych.

Image
Firmy budowlane, duże przedsiębiorstwa oraz samorządy są klientami, dla których tworzymy nasze kontenery socjalne. Wynajem tego rozwiązania jest szczególnie wygodny w przypadku prac sezonowych, jak na przykład inwestycji budowlanych, ponieważ umożliwia jego użytkowanie tylko w wyznaczonym czasie. Taka współpraca może być długo- lub krótkoterminowa, a w sytuacji, gdy wystąpią opóźnienia, dążymy do ustalenia korzystnych warunków ponadprogramowego najmu. Jesteśmy w stanie także zapewnić przeniesienie konstrukcji w inne miejsce, jeżeli inwestycja tego będzie wymagała.
Nasze kontenery socjalne powstają pod Poznaniem, w Luboniu, stamtąd też trafiają do klientów w całym kraju. Dostarczamy rozwiązania o standardowym wyposażeniu, ale zajmujemy się także ich kompleksową personalizacją. Montujemy w ich wnętrzach klimatyzację lub kaloryfery, a także przygotowujemy instalację elektryczną oraz wodociągową. Dbamy o to, by oferowane przez nas kontenery socjalne posiadały wysokiej klasy zaplecze sanitarne, umożliwiające zamieszkującym je osobom życie w komfortowych warunkach. Meblujemy poszczególne pomieszczenia oraz rozbudowujemy konstrukcje, jeżeli występuje taka konieczność.