Kontenery szatniowe

ABC Simple Solutions > Kontenery szatniowe
Image

Kontenery szatniowe
Poznań

Nasza firma wynajmuje kontenery szatniowe, które dostarczamy z Lubonia pod Poznaniem do każdego miejsca w kraju. Rozwiązania te znajdują zastosowanie przede wszystkim podczas wydarzeń sportowych, takich jak na przykład biegi miejskie czy mecze piłki nożnej odbywające się na boiskach nie posiadających odpowiedniego zaplecza. Wykorzystuje się je także podczas realizowania inwestycji budowlanych, przy pracach rolniczych czy w dużych zakładach przemysłowych, gdzie zatrudnionych jest wiele osób, którym należy zapewnić należyty komfortową infrastrukturę.

Kontenery szatniowe służą przede wszystkim jako miejsce, w którym można pozostawić rzeczy osobiste. Ich nadrzędną funkcją jest zapewnienie wygodnej i bezpiecznej przestrzeni do przebrania się w ubrania robocze w przypadku pracowników lub stroje sportowe w przypadku piłkarzy czy biegaczy. Wyposażamy je w szafy i szafki BHP oraz wieszaki, w których przechowywana będzie odzież, buty czy inne przedmioty. Dodatkowo wstawiamy ławki i krzesła dla komfortu podczas przebierania się, a także stoliki czy inne indywidualnie dobrane elementy.

Image
Nasze kontenery szatniowe wykonywane są z trwałych materiałów, dzięki czemu cechują się doskonałą wytrzymałością na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Posiadamy pawilony mobilne z oknami PVC różnej wielkości, które charakteryzują się świetną izolacją akustyczną i termiczną. Na życzenie klienta wyposażamy je w kaloryfer, pozwalający na dogrzanie pomieszczeń zimą oraz w klimatyzację, dbającą o komfort cieplny użytkowników podczas chłodniejszych dni. Dzięki modułowej budowie każdy kontener szatniowy może zostać łatwo zainstalowany w wybranym miejscu oraz w razie konieczności powiększony.
Dbamy o to, by rozwiązania dostarczane przez naszą firmę spełniały wszystkie wymagania i oczekiwania naszych klientów, dlatego słuchamy ich wskazówek i odpowiadamy otwarcie na ich wszystkie pytania. Wynajmujemy zarówno pomieszczenia o standardowym wyposażeniu, ale także takie, które personalizujemy zgodnie z informacjami zawartymi na zamówieniu. Nasze kontenery szatniowe trafiają spod Poznania do różnych miejscowości w całej Polsce dzięki specjalnie do tego przygotowanym pojazdom i doświadczonym kierowcom.